Arrow

Work and Study Kanada

Studuj na College nebo univerzitě s možností práce. Ať už jsi absolvent střední či vysoké školy nebo už pracuješ a je tvým snem vycestovat do Kanady, tento program je rozhodně pro tebe. Program je i skvělou cestou, jak zůstat v Kanadě delší dobu.

Nezávazná registrace Zjisti více

Proč vycestovat do Kanady

Zdokonalíš

si angličtinu nebo francouzštinu

Získáš

zahraniční pracovní zkušenosti a mezinárodní vzdělání

Poznáš

lidi z celého světa

Procestuješ

nádhernou zemi

Vyzkoušíš

spoustu nových aktivit

Zažiješ

životní změnu

Kanada

Vydej se do nádherné země, kde tě čekají úchvatné hory, jezera, vodopády, pláže a lesy. Pravděpodobně potkáš medvědy či losy. Kanada je outdoorovým rájem pro všechny sportovní nadšence. Lyže, snowboard, skialpy, lezení, kempování, horská cyklistika, trekování, kajaky, rafty a dokonce i surfování - to všechno můžeš v Kanadě provozovat.

Země javorového listu nabízí přátelskou atmosféru, milé lidi, multikulturní prostředí, vysokou životní úroveň, pracovní příležitosti a skvělý vzdělávací systém. Není divu, že mnoho lidí najde v Kanadě svůj nový domov.

Podmínky programu

Na College a univerzitách může studovat kdokoliv ve věku 18+. Horní věková hranice není. Máme mnoho klientů i ve věku 40+. Na studium v Kanadě nikdy není pozdě.

V žádosti o Study Permit (povolení pro studium) je potřeba doložit částku C$20,635. Nebo C$1,720 za každý plánovaný měsíc v Kanadě, pokud bude kratší, než jeden rok.

Pokud jsi začátečník a na studium College si nevěříš, nic se neděje. Před začátkem programu můžeš absolvovat kurz AJ v Kanadě nebo i online, před tvým odletem.

Na jakých školách můžeš studovat

Spolupracujeme se soukromými i veřejnými školami po celé Kanadě. Studovat můžeš na univerzitě nebo na College (vyšší odborná škola). Studijní programy jsou na dobu od 6 měsíců až do 4 let. Nejčastěji lidé volí jednoletý nebo dvouletý program. Možností studia v kanadě je mnoho.

Jaký si tedy vybrat program? Od toho jsme tu my! Najdeme ti program na míru, který bude odpovídat tvým preferencím a dlouhodobým cílům.

Na soukromých školách můžeš studovat obory jako Business, Management, Project Management, Sales, Digital Marketing, UI/UX Design, Graphic Design, Web Development, Supply Chain Management, či outdoorové programy.

Veřejné školy mají nabídku mnohem větší. Můžeš díky tomu studovat téměř jakýkoliv obor, který tě napadne!

Práce během studia

Velkou výhodou programu je možnost pracovat po celou dobu studia.

Na soukromých školách první polovinu programu studuješ s možností práce 24 hodin týdně. Ve druhé polovině tě čeká tzv. Co-Op, kdy budeš moct pracovat na plný úvazek ve studovaném oboru.

Na veřejných školách také pracuješ 24 hodin týdně, během letních prázdnin navíc neomezeně sice. Veřejné školy Co-Op část nemají, ale po dokončení programu můžeš požádat o 1–3letá absolventská pracovní víza Post-Graduation Work Permit (PGWP).

Pracovních příležitostí je v Kanadě více než dost, hledá se poměrně snadno a rychle. Prací na částečný úvazek si zvládneš pokrýt náklady na život.

Kde můžeš v Kanadě studovat

S námi po celé Kanadě! Máme navázané spolupráce s veřejnými i soukromými školami napříč všemi provinciemi.

Nejoblíbenějšími destinacemi jsou na západním pobřeží Vancouver, Calgary a Whistler. Na východě Toronto a Montreal. Poslední dobou získávají na větší popularitě provincie na východním pobřeží: Nové Skotsko, Nový Brunšvik a Newfoundland a Labrador.

Kolik stojí studium v Kanadě

Ceny jsou v CAD a jsou orientační. Ceny se v průběhu roku mění a školy navíc nabízí různé akce a slevy. Napiš nám a rádi ti sdělíme aktuální informace.

Soukromé školy

6 měsíční program C$4,500
8 měsíční program C$5,500
Roční program C$6,600
Dvouletý program C$9,840

Veřejné školy

Rok studia C$8,000–30,000

Další náklady

Žádost o Study Permit C$235
Letenka Od 15 000 Kč
Cestovní pojištění Od 15 000 Kč

Kolik stojí naše pomoc

Určitě tě i zajímá, jak fungujeme a kolik stojí naše práce.

1

Výhodnější školné

V mnoha případech ti zajistíme zvýhodněné školné a studium tak pro tebe bude levnější.

2

Provedeme tě přijímacím procesem na vybranou školu a žádostí od studentská víza

Zajistíme pro tebe hladký proces a vysvětlíme ti všechny podmínky, aby jsi se mohl/a soustředit na svoje budoucí dobrodružství v Kanadě. To je naše práce!

3

Naše poplatky

Po první BEZPLATNÉ schůzce, kdy ti vysvětlíme jaké máš možnosti, tě čeká uhrazení 1000 Kč, abychom věděli, že máš opravdu odhodlání vystoupit ze své komfortní zóny a vycestovat do světa. V době kdy dostaneš potvrzení o přijetí na školu, podepíšeme společně také smlouvu požádáme tě o uhrazení zprostředkovatelského poplatku ve výši 4000 Kč.

Jak to bude probíhat

1

Společný telefon

2

Výběr ideální školy a programu

3

Podání přihlášky

4

První splátka škole

5

Žádost o Study Permit

6

Připrava na odlet

Proč s námi

  • Vlastní zkušenosti se studiem a prací v Kanadě
  • Profesionální, ale osobní přístup
  • Hledáme cestu, která dává smysl
  • Mnoho spokojených klientů z ČR a ze Slovenska
  • Spolupráce se školami po celé Kanadě
  • Asistence během celého pobytu

Zkušenosti našich klientů

Spolupráci s Petrem a agenturou víc než doporučuji. Hledala jsem možnosti, jak v Kanadě dlouhodobě zůstat a jak získat vzdělání, které mi pomůže k pracovnímu uplatnění v oboru.

Nechce se mi ani věřit, že už jsem v Kanadě skoro rok! Díky Petrovi byl celý proces před odjezdem rychlý a jednoduchý.

Spolupráce s Petrem byla super od začátku! Rychlé jednání, pomoc s výběrem školy a vždy odpoví do 24 hodin na cokoliv! Mohu jen doporučit!

Domluv si nezávaznou konzultaci zdarma

Stačí vyplnit formulář nebo nám můžeš i zavolat.

Petr Horák
Managing Director

Nemělo by ti uniknout

Přihlaš se k odběru novinek, článků, rozhovorů, akcí a zůstaň tak neustále v obraze.

Přednáška v Praze: Studium střední školy v Kanadě

Jaké to je studovat střední školu v Kanadě? Přijď si poslechnout praktické informace, inspiruj se a zažij střední školu jinak. Přednáška se koná 16. dubna 2024 od 17:30 v KC Vozovna na Praze 3.…

Záznam přednášky: Studium na střední škole v Kanadě

Zajímá tě, jaké to je studovat střední školu v Kanadě? V záznamu z přednášky na 1. IT gymnáziu v Praze se dozvíš informace z první ruky, od Darcyho Mullina, zástupce veřejných středních škol v okrsku…

Rozhovor s Petrem, zakladatelem czenadians

Rozhovor s Petrem Horákem, zakladatelem czenadians, pro československou komunitu v Torontu Masaryktown.